Na początku października Kali wystąpi w Warszawie!

8. października Live2Listen oraz Bashesh zapraszają do ISKRA Pole Mokotowskie na łamach rap-news.eu na koncert Marcin “Kali” Gutkowski.

Data: 08.10.2016
Start: 21.00
Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie ul. Wawelska 5.
Przedsprzedaż:
Biletomat.pl
 – ZAMÓW!
Stacjonarnie – info wkrótce

Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ! 
Usłyszymy oczywiście kawałki z płyty Krime Story, ale nie tylko. Kali znany jest przede wszystkim ze współpracy z “Firmą”, której członkiem był w latach 2000-2010. Od 2011 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Współtworzy także kolektyw Ganja Mafia. Gościł ponadto na płytach takich wykonawców jak: Bosski Roman, DJ 600V, Hemp Gru, Paluch, Popek, Slums Attack oraz WWO.

Premiera albumu „Krime Story” odbyła się 22 kwietnia 2016. “Krime Story” to koncept album, oparty na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015. Autor krążka udziela głosu głównemu bohaterowi przez którego przemawia chciwość, zagubienie, hedonistyczne podejście do życia i brak perspektyw wydostania się z miejskiego getta.

Album „Krime Story” to podróż po mrocznych rejonach egzystencji młodego człowieka zmierzającego nieuchronnie ku przepaści i zatraceniu. Dopuszczony do głosu Krime jest wulgarny, bezprecedensowy i szczery do bólu ale na jego ścieżce zdarzają się momenty zatrzymania i konsternacji co czyni album KS wiernym odwzorowaniem losów głównego bohatera spisanych prozą.

Więcej info na fanpage:
Kali
Live2Listen
Bashesh

Grafika promująca:

2016-10-08-kali-warszawa

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ