534553

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Best Events z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „10/29“, który odbędzie się 10. września w Opolu (Veteran Club)


Start: 19:00
Bilety:
I pula – 25zł dostępne w Bronx Szop
II pula – 30zł dostępne w Bronx Szop oraz na bramce w dniu koncertu

Wydarzenie FB: DOŁĄCZ!

“10/29” czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajdzie się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.
Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee.
Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album “Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za “Made in Heaven”, “Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.

Więcej informacji:
– Bashesh
– Paluch Oficjalnie,
– Best Events

✖ Wstęp od 16 roku życia.
✖ Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!

PLAKAT:

2016.09.10 Paluch Opole

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ