543634553

15. października do Gniezna zawita Paluch!

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Lokomotywa Klub z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album „10/29“, który odbędzie się 15.10.2016 r

Support: Wiecznie Głodny Zuzkol / Norbi aka Alkomajster
Bilety: 30 PLN/35 PLN
Rezerwacja: info@bashesh.com
Przedsprzedaż: Lokomotywa
Miejsce: Gniezno ul. Dworcowa 13, Lokomotywa Klub
Start: godzina 20:00
Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ!

✖ Wstęp od 16 roku życia.

✖ Osoby niepełnoletnie muszą mieć przy sobie pisemną zgodę od rodziców/opiekunów na udział w wydarzeniu!

„10/29” czyli 10 album napisany w wieku 29 lat oraz stary adres Palucha, blok 10 mieszkanie 29. Na krążku znajdzie się 18 premierowych utworów wyprodukowanych przez takich producentów jak: Julas, Grrracz, duet Chris Carson/Kendo czyli Young Veteran$, SoDrumatic, SherlOck oraz słowacki producent Maiky Beatz.

Gościnnie na albumie pojawiają się raperzy z Europy: Rytmus (Słowacja), Olexesh (NIemcy), S.Pri Noir (Francja) oraz członek BOR – Gedz. W jednym z refrenów udzielił się także Ras Luta. Na gramofonach projekt wsparli Dj Taek, Dj Show oraz Dj VaZee.

Motyw z okładki to charakterystyczne dla Piątkowa (dzielnica Poznania z której pochodzi raper) dwie wieże RTV, które można dostrzec prawie z każdego punktu miasta.

Paluch, raper obecny na scenie pd 2004 roku, na swoim koncie posiada podwójną platynę za album „Lepszego Życia Diler” oraz złote płyty za „Made in Heaven”, „Milion Dróg do Śmierci” oraz “Niebo”.

Więcej informacji: 
– https://www.facebook.com/bashesh
– https://www.facebook.com/PaluchOfficial
– www.bashesh.com

 PLAKAT:

2016-10-15-paluch-gniezno-plakat

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ