5446345

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Agencja DON’T STOP z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Kaliego, promujący jego nowy album „KRIME STORY”, który odbędzie się we Włocławku w klubie Klub “Lucky Star” Wzorcownia

Bilety dostępne w Klub “Lucky Star” Wzorcownia w cenach: 25 / 30 / 35 PLN
Start: 20:00
Support: SOYER
Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

REZERWACJE BILETÓW ONLINE:
REZERWACJA MOŻLIWA WYŁĄCZNIE DLA OSÓB MIESZKAJĄCYCH POZA WŁOCŁAWKIEM. Rezerwację należy złożyć w wiadomości prywatnej pisząc na fanpage Agencja DON’T STOP, umieszczając konkretne informacje:
– Kali Włocławek,
– ile sztuk zamawiamy,
– na jakie nazwisko.
PŁATNOŚĆ NASTĘPUJE PRZY WEJŚCIU NA KONCERT, DEKLARUJĄC SIĘ NA ZAKUP BILETÓW BĄDŹ PEWIEN/PEWNA ŻE NA NIEGO DOTRZESZ !

Krime Story – album koncepcyjny polskiego rapera Kaliego, którego premiera odbyła się 22 kwietnia 2016 roku. Projekt płyty został oparty na książce pod tym samym tytułem, która ukazała się w grudniu 2015. Autor bestselerowych płyt “50/50”, “Gdy Zgaśnie Słońce” czy “Sentymentalnie” debiutuje w roli…prozaika! Zawiła kryminalna intryga, ciężki klimat brudnych ulic “śląskiego miasta grzechu” z tłem wnikliwego socjologiczno-obyczajowego raportu ze środowiska egzystencji młodych ludzi w Polsce. Jak cienka granica dzieli dobro od zła? Kiedy człowiek zmienia się w bestię? Czy w dzisiejszych czasach istnieje jeszcze bezwarunkowa miłość?

Marcin Gutkowski aka Kali urodzony 22 pazdziernika 1981 w Krakowie. Pierwsza przygoda z muzyką zaczęła sie w 1998 r kiedy to Kali spotkał na swojej drodze Klicza z krakowskiego hip-hopowego składu Intoksynator. Znajomośc z Intoksynatorami wytworzyła w Kalim chęć wyrażenia oraz podzielenia sie poprzez rap swoimi odczuciami co spowodowalo zapisanie pierwszej 16 wersowej zwrotki do kawałka pt ” Co Ty Na To ” . Efektem współpracy było zaproszenie Kaliego aby dostąpił do ekipy INS . Razem z Bastkiem i Kliczem , po raz pierwszy staje na scenie z mikrofonem w dłoni , powstają pierwsze utwory, wtedy wszystko sie zaczyna… Współpraca z Intoksynatorami nie trwała długo aczkolwiek Kali wynosi z niej cenne doświadczenia . Mniej więcej w tym samym czasie spotyka Tadka działającego w DMF (Dwóch Małoletnich Fachowców twórce pierwszego nielegalu krakowskiego). Wydarzenia , ktore rozegrały się pośród zabytkowych kamienic Krakowa ukształtowały w Kalim jeszcze większą chęć ekspresji oraz niepochamowaną potrzebę opisywania swoich przeżyć.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ