Informujemy na rap-news.eu, iż 17.06.2016 w Trzebnicy odbędzie się koncert premierowy najnowszego albumu Cornolio/Babek – “Wspólny Element”.

Kiedy? 17.06.2016
Gdzie? Trzebnica, Ośrodek Kultury (Dawny ZYGZAK – Wejście od ulicy Rossvelta)
START: 20:00

Wystąpią:
– Cornolio/Babek
– VNM
– PIH
Zapraszamy serdecznie wszystkich na premierowy koncert najnowszej płyty Trzebnickiego rapera Cornolia – Cornolio/Babek – “Wspólny Element”, którego premiera miała miejsce 15.05.2016.

Wspólny Element to drugi krążek w karierze trzebnickiego rapera, który dzięki bardzo dobrze przyjętej pierwszej płycie, ukazał się za pośrednictwem znanej i renomowanej wytwórni 3/4UDGS oraz przy współpracy z marką odzieżową SSG. Na płycie obok Cornolia możemy usłyszeć m.in. Justynę Kuśmierczyk, Filipka, FonoPe, a także dwóch artystów, którzy uświetnią event swoimy występami, a których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać: VNM i Pih.

Płyta zawiera ukrytą koncepcję: artysta w każdym z utworów zawarł symbole i wersy, które razem tworzą tytułowy “wspólny element”. Sam krążek jest przepełniony głębokimi i szczerymi wersami, które znamy z poprzednich utworów rapera.
Cornolio – trzebnicki raper, który czynnie działa we wrocławskim podziemiu od 8 lat. 1.5 roku temu wypuścił swój pierwszy solowy album pt. “Przysięgam”, który został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy oraz środowisko muzyczne. Na płycie usłyszeliśmy min. Pawbeatsa, Złote Twarze czy Haja, Rovera i Stocha.
W swoich utworach największy nacisk kładzie na lirykę i emocje. Wspólny element – to drugi tytuł, który wyszedł spod ręki Cornolia. Płyta zawiera ukrytą koncepcję: artysta w każdym z utworów zawarł symbole i wersy, które razem tworzą tytułowy ‘wspólny element’. Sam krążek jest przepełniony głębokimi i szczerymi wersami, które znamy z poprzednich utworów rapera. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Babek, który dzięki klasycznym samplom stworzył niepowtarzalny klimat albumu. Dodatkowo w dwóch utworach, oprócz Babka, usłyszymy produkcje KPSNa i Eljota.
Odsłuch płyty: 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ