W programie, m.in. bezpłatne warsztaty breakdance “Sprowadzeni do parteru”

Od 20. do 25. listopada w Warszawie odbędzie się XII edycja – Festiwal Warszawski Niewinni Czarodzieje, gdzie hasło przewodnie to “KULTURALNI CHULIGANI”. Festiwal organizowany jest przez Muzeum Powstania Warszawskiego oraz oddział muzeum- Instytut Stefana Starzyńskiego.

20,22.11.
SPROWADZENI DO PARTERU
Warsztaty taneczne
PROWADZENIE: MICHAŁ „PAN KROK” GERLACH I SKILL FANATIKZ CREW
CZAS: GODZ. 18.00
MIEJSCE: TĘCZA OD KUCHNI, UL. SUZINA 8
WSTĘP WOLNY PO REJESTRACJI: www.rejestracja.1944.pl (start rejestracji: 14.11, godz. 17.00)

Warsztaty poświęcone breakdance’owi poprowadzi Michał „Pan Krok” Gerlach, który wspólnie z grupą Skill Fanatikz opowie o tym oryginalnym tańcu, jego początkach w Polsce i na świecie, ale przede wszystkim pokaże najciekawsze siłowo-sprawnościowe ruchy breaka. Podczas dwóch sesji warsztatowych poznamy scenę bboyingu, przeniesiemy się mentalnie na jedną z międzyblokowych imprez lat 90., posłuchamy ekspresyjnej muzyki oraz opowieści o charakternym tańcu miejskiego chuligana. No i zatańczymy breakdance!

Więcej informacji znajdziecie na www.1944.pl

Kulturalni chuligani

Dancing, silent disco, warsztaty, wykłady i wiele innych – przed Wami XII edycja Festiwalu „Niewinni Czarodzieje” ‼ Cały program ➡ www.1944.pl/artykul/kulturalni-chuligani-niewinnie-oczaruja-miasto,4742.html Przez kilka listopadowych dni dajmy pierwszeństwo naszej buntowniczej naturze. Niech zawładnie nami wyzwalająca kontestacja i ogarnie nas twórczy szał rewolucyjny. Znajdźmy się we władzy czaru stołecznej bandyterki kulturalnej i pofruńmy ponad chodnikami.

Opublikowany przez Festiwal Warszawski "Niewinni Czarodzieje" na 8 listopada 2017

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ