Informujemy na łamach rap-news.eu, iż 23. marca o godzinie 13:00 Peja wraz z ekipą 9LITERFILMY, będą kręcić ujęcia do klipu “S.L.U.M.S.” na poznańskich Jeżycach. Obraz ten będzie promował najnowszy album duetu Peja/Dj Zel “DDA”. 

22 kwietnia br. odbędzie się oficjalna premiera tego wydawnictwa, które ukaże się nakładem firmy Fonografika. Na krążku usłyszymy wielu znakomitych gości, jak m.in. Sokół, Wilku WDZBuczerDONO.

Jak można przeczytać na specjalnie stworzonym wydarzeniu na facebooku:Jeśli utożsamiasz sie z tym co robi Rychu, masz liczne dziary, w tym motywy związane z twórczością Rycha lub SLU (napisy, logówki, portrety) nie może Cię zabraknąc na zdjęciach do najnowszego klipu, który będzie promował wydawnictwo RPS x DJ. Zel (“DDA”). Już 23 kwietnia o godz. 13:00 wraz z ekipą 9liter FILMY będziemy kręcić klip do utworu “S.L.U.M.S.” na poznańskich Jeżycach, gdzie zapraszamy wszystkich zwariowanych fanów ulicznego rapu i Rycha Peji. Dodatkowo dla wszystkich, kórzy chcą się zaopatrzyć we wzorek z motywem S.L.U.M.S. zapraszamy do Pewnie Że Boli Tatoo przy. ul. Ślusarskiej 14 (Stary Rynek) – tego dnia dla wszystich, którzy stawią się od rana ekipa wykona dziary za symboliczną stówę. Ludzie z Poznania mogą zapisywać się na dziary już od poniedziałku 15 marca. Jeśli czujesz się blisko związany z Jeżycami, mieszkając nawet milion lat świetlnych od nich – musisz wlecieć do nas na plan tego dnia. Ujęcia zaczynamy na narożniku ulic Polnej i Szamarzewskiego – dokładnie o 13:00 a może nawet pięć minut wcześniej jak powiadał klasyk:) Krótko mówiąc zapraszamy wszystkich ulicznych gagatków, rasowych pojebów, fanów hip hopu i dziarusów i wiadomo że rodowitych Jeżoli również – to przecież oczywiste:) To co wpadacie? S.L.U.M.S.

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ