5345544533

Dokładnie za tydzień odbędą się największe hiphopowe urodziny w Polsce.

Co roku ponad półtora tysiąca osób przybywa do Mielna z każdego zakątka Polski by wspólnie z ekipą Wielkie Joł świętować rocznicę urodzin Tede. 

W tym roku będą to już 40 Urodziny i 10 impreza urodzinowa organizowana przez Wielkie Joł na wybrzeżu!

Zagrają między innymi Hill Records, KŁODZIAN, WuWunio, ABEL & Brat Jordah oraz oczywiście TEDE & Pan Zgrywus! Imprezę poprowadzą CNE i Bonzay.

Urodziny Tede mają już dziesięcioletnią tradycję. Przypomnijmy – jak dotąd odbywały się w mieleńskim klubie Bajka. W ostatnich latach chętnych do wzięcia udziału w imprezie urodzinowej Tede było więcej niż dopuszczalna pojemność klubu i ta tendencja wzrostowa skłoniła Wielkie Joł do przeniesienia imprezy. Na szczęście bardzo blisko, bo z Mielna do Koszalina! Jak informuje Wielkie Joł w tamtejszym krytym amfiteatrze zmieści się nawet kilka tysięcy osób, a jest położony tylko 15 minut jazdy z Mielna.

„W ubiegłym roku Tede na zakończenie obiecał, że zrobimy plener i dotrzymujemy słowa. Wiadomo, że niektórzy narzekali, że nie robimy imprezy na plaży. Patrząc jednak na pogodę jesteśmy z tego zadowoleni. Po pierwsze jesteśmy wciąż w Mielnie i gramy w Koszalinie, a dodatkowo solidny dach koszalińskiego amfiteatru zapewni nam ochronę przed kaprysami pogody. I to nie tylko artystom, ale wszystkim uczestnikom imprezy, bo cały obiekt jest zadaszony. Zapraszamy serdecznie, bo jak co roku będzie grubo!.” – dodaje Wielkie Joł.

Ponadto w dniu imprezy na trasie MIELNO-KOSZALIN-MIELNO będą kursowały specjalne TEDEBUSY lokalnej firmy transportowej Ronin. Od godziny 16:00 rozpoczną kursowanie spod Hali Sportowej MOSIR w Mielnie bezpośrednio do koszalińskiego Amfiteatru. W drogę powrotną do Mielna busy rozpoczną kursowanie około godziny 23:00 z parkingu przed Amfiteatrem i zakończą trasę pod MOSIR w Mielnie.

Koszt biletu 5 PLN w jedną stronę. Oprócz tego do Koszalina będzie można dostać się jednym z wielu autobusów rejsowych, które kursują dość często.

Zobaczcie jak było w:
2015: WEJDŹ!
2014: WEJDŹ!
2013: WEJDŹ!
2012: WEJDŹ!
2012: WEJDŹ!

DATA: PONIEDZIAŁEK 25 LIPCA 2016
Start imprezy o godzinie 19:00!

Zagrają:

  • KŁODZIAN
  • Hill Records
  • WuWunio
  • ABEL & Brat Jordah
  • TEDE & Pan Zgrywus
  • Prowadzenie Bonzay & CNE!

MIEJSCE: AMFITEATR MIEJSKI W KOSZALINIE [15 minut z Mielna!]

Wydarzenie na fb: DOŁĄCZ!

BILETY W CENIE 40PLN JUŻ DO KUPIENIA NA TICKETPRO: ticketpro.pl

Bilety będzie można również zakupić na wejściu do amfiteatru w cenie 50PLN.

PLAKAT:

plakat_40_tede

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ