Dla takich chwil kochamy RAP!

Wiek: 5 lat. Imię: Błażej. Młody zawojował już eliminacje do konkursu #RWP2017: Nagraj z Hinolem, choć ten dopiero niedawno się rozpoczął.

Żyła złota, mój największy skarb na tym zajebanym świecie i najinteligentniejsza istota jaką spotkałem przez 27 lat. 80% tekstu wymyślił on sam, ja pomogłem mu to tylko poskładać do kupy” – mówi jego tata (Diabeł FBS), który również wziął udział w zabawie – sprawdź! Sekwencje są jego. Kocha Hinola – potrafi się rozpłakać, kiedy nie chcę mu włączyć 30-sty raz z rzędu utworu ‘Mam plan’ (sprawdź!). To nie jest kreowane – to po prostu BŁAŻEJ FBS” – dodaje.

Internet bardzo szybko zafascynował się młodym raperem, twierdząc nawet, że stworzył coś lepszego od większości dotychczasowych uczestników. Nie zabrakło również pozytywnych komentarzy od TPS’a ZDR: “To mamy zwycięzcę!!!” czy Nizioła, krakowskiego rapera – reprezentanta Szajki i Syndykatu, którego Błażej wymienił w tekście jako swojego idola: “już napływają pierwsze zwrotki konkursowe. Warto wziąć udział, a tu taka perełka… 5 lat, a leci lepiej niż niejeden hehe. Widać ma dobrych wzorców hehe. Pozdro dla niego“. A Wy jak oceniacie zwrotkę młodego?

Szczegóły konkursu RWP2017 – przeczytaj!

Facebook Comments

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ