43434344

Ad.M.a zapowiada swój występ w Bielsku-Białej

Lubicie spontany? Bo ja bardzo, dlatego w najbliższy piątek pojawię się z moją ekipą koncertową na placu ZWM w Bielsku-Białej, gdzie od 20:00 startujemy z krótkim 3/4 UDGS showcase. Zagram sporo rzeczy z nowej płyty i kilka niespodzianek. :) Do zobaczenia w piątek!” – zachęca do przybycia Ad.M.a.

Jak informuję organizatorzy na specjalnie utworzonym wydarzeniu: “W trakcie wieczoru muzycznego będziemy mogli usłyszeć reprezentację bielskiego 3/4 UDGS. Wystąpią dla nas:
Ad.M.a (jedna z najlepszych polskich raperek, która konsekwentnie buduje swoją pozycję w środowisku muzycznym. Nieliczna artystka, która z niesamowitą lekkością łączy rap oraz śpiew. Ad.M.a zaprezentuje nam utwory ze swojej debiutanckiej płyty oraz nowe, niepublikowane utwory)
Anna Szen – Ana (utalentowana, młoda wokalistka z Brzeszcz, która zaśpiewa dla nas kilka utworów z własnego repertuaru oraz słynne covery)
MajtyMajk (jeden z weteranów bielskiej sceny hip-hopowej, który zagra dla nas swoje utwory wraz ze wsparciem live bandu)
Smooth Poet (jeden z najciekawszych raperów młodego pokolenia, który zaprezentuje materiał z nadchodzącej płyty)

Wydarzenie na facebooku: TUTAJ!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ