434234434

Wczoraj (04.08.2016) na kanale MaxFloRecTV pojawiło się 2. wideo AeSPe.

Klip z gościnnym udziałem Grega powstał do utworu o niepokojącym tytule: „Nadciąga sztorm”.

Jest to komentarz artystów do aktualnych wydarzeń na świecie

– Rosnące zagrożenie terroryzmem w Europie, anomalie i katastrofy naturalne, zmiany polityczne, rozwarstwienie społeczne i zagrożenie wojnami powodują coraz większy niepokój. Wielu z nas zaczyna mieć przeczucie, że świat zmierza w złą stronę – objaśnia AeSPe. Klip ma przedstawiać dzień przed nadejściem tytułowego sztormu. Będą to ostatnie chwile spokoju zwykłych ludzi, którzy czują, że zbliża się coś złego – dodaje artysta.

Realizacją klipu zajął się Radosław Bereś z grupy filmowej Ace of Art, natomiast głównym autorem scenariusza jest sam AeSPe. Raper w lutym tego roku zasilił grono rekrutów  MaxFloLabu, prezentując album „Dystopia”. Wydawnictwo promował singiel „Trzynasta pełnia księżyca”.

Co ciekawe, drugim najpopularniejszym numerem z albumu jest „Widziałem nie zapomnę”, w którym w roli gościa udzielił się Greg. Artyści postanowili znów połączyć siły. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest Złote Twarze, a swoje skrecze dorzucił współpracujący z wydawnictwem MaxFloRec DJ Avens.

Aby być na bieżąco z nowościami nie tylko z MaxFloLabu, subskrybujcie kanał MaxFloRecTV na YT (kliknij TUTAJ! aby dać suba).

Opracowała: Anna Grabowska

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ