546568

Arczi z nowym klipem już wkrótce!

Jak głosi najnowszy komunikat Step Records: “Odkrywamy ostatnie karty! TPS Oficjalny Profil oraz Bonus RPK (Artysta Kombinator) gościnnie w kawałku “Zyski”, który znajdzie się na najnowszym solo Arczi Rymu Fanatyk “Skazany na banicję”. Premiera klipu do utworu, już w przyszłym tygodniu na #StepRecordsTV!“.

 

Po latach działalności w składzie $zajka, podziemnej kariery i wyrabiania mocnego ulicznego brzmienia, Arczi – krakowski raper z Nowej Huty – zapowiada swój pierwszy, oficjalny solowy materiał.

“Skazany na banicję” to stylowy, nowohucki rap, które przenosi słuchacza w realia hardkorowych historii i przekazu prosto z ulicy. Solowy materiał ukaże się dokładnie w rocznicę opuszczenia zakładu karnego przez Arcziego. Jest to data symboliczna dla rapera, który po latach banicji wraca silniejszy, odmieniony na lepsze, nie tracąc zadziornego, ulicznego stylu.

Gościnnie na albumie pojawiają się czołowi reprezentanci polskiego ulicznego rapu. Produkcja muzyczna to dzieło topowych producentów związanych z klasycznym brzmieniem, między innymi duet Steel Banging, Choina czy Wowo.

Niebawem artysta ujawni szczegółową trackliste projektu.

Premiera albumu odbędzie się 14. października, a wydawnictwo to ukaże się nakładem Step Records. Preorder można zamówić: TUTAJ!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ