18 maja do sieci trafił kolejny teledysk promujący “Bejbi” Beteo. Video powstało do kawałka “Nie Wiesz Nic” z gościnnym udziałem Białasa i w przeciągu 72 godzin przekroczyło granicę 400 tysięcy odsłon (SPRAWDŹ!). My mamy przyjemność odsłonić kolejną, ostatnią już kartę na trackliście drugiego solowego albumu Beteo – w kawałku “Besos” gościnnie pojawi się Bedoes.

Premiera albumu “Bejbi” zaplanowana została na 26 maja 2017 roku.

Materiał można już zamawiać w preorderze na sbstuff.pl w wersji podstawowej oraz limitowanej z czapką z logo materiału.

Więcej informacji o albumie – Beteo “Bejbi” znajdziecie na rap-news.eu: wejdź!

Beteo – rocznik ‘95, a już doświadczony zarówno w kwestiach rapowych jak i melanżowych. Jego nowa płyta “Bejbi”, która trafi na półki w maju 2017 roku to kolejny newschoolowy koktajl w którym mieszają się beztroska, postmelanżowa gorycz, łatwy sex, trudne związki oraz rozterki związane z wchodzeniem w dorosłość.

Pochodzący ze Świebodzina raper dał o sobie znać już bootlegiem “Stay Swag”, a potem materiałem “Jeden Jedyny”. Od 2014 roku zmieniło się sporo i to co na początku wydawało się nie do zaakceptowania w Polsce, dziś sprawia wrażenie jakby Beteo wyprzedził swoje czasy.

Liczba hitów na jego koncie nieustannie rośnie – od “Nie Chcę”, przez “Pole Min” z Białasem po “Przejazd” z ReTo i Żabsonem czy “Raz” z Bedoesem. Pełna chwytliwych melodii i bangerowych  bitów płyta “Bejbi” przynosi kolejne z nich – jak numer tytułowy czy docierające coraz szerzej “Czego?!”, a Beteo nie zwalnia tempa i pracuje już nad kolejnymi numerami.

TELEDYSK: Beteo (ft. Białas) – „Nie wiesz nic” (prod. Kesz) | SB Maffija

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ