53345353

Już w najbliższy wtorek, 25.10., o godz. 18 w Empiku w C.H. Arkadia w Warszawie odbędzie się spotkanie autorskie z Bejfem.

Raper promować będzie swoją debiutancką „Synekurę”. Rozmowę poprowadzi Adrian Mielnik (Boski Adrian). Sprawdźcie koniecznie, w jaki sposób zaprasza na to wydarzenie sam artysta!

Bejf to już trzeci – po K2 i Kleszczu – tzw. rekrut hip-hopu, którego MaxFloRec zdecydowało się zaprezentować na oficjalnym rynku fonograficznym. Rahim mówi o nim: – To niezwykle płodny artystycznie reprezentant nowoczesnego nurtu. Do tego obdarzony dużą charyzmą sceniczną, co bardzo dobrze wróży jego wejściu do rap gry. Jesteśmy pełni nadziei, że album Bejfa znajdzie wielu sympatyków, a jego postać odciśnie trwałe piętno na rynku muzycznym.

Wideozapowiedź spotkania:

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/Bejfu/videos/1357624614277833/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Zdążyliście już dołączyć do grona sympatyków, o których mówi Rahim? A może chcecie skonfrontować swoje uwagi pod kątem płyty bezpośrednio z jej autorem? Z pewnością nie może Was zabraknąć w warszawskim Empiku przy al. Jana Pawła II 82 już we wtorek, 25.10, o godz. 18! To będzie też niepowtarzalna okazja na zdobycie autografu gdzie tylko chcecie, zrobienia pamiątkowej foty czy po prostu przybicia „piątki”.

Weź udział w wydarzeniu – kliknij TUTAJ!

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ