Po doskonale przyjętych klipach do “Co i jak?”, “Czego?!”, “Bejbi” i “Nie wiesz nic” Beteo tuż przed premierą prezentuje kolejny kawałek z nowego albumu. “Paw” to wynik współpracy z GeezyBeatzem, który odpowiada na bit do “Pawia”. Ich numer otwiera tracklistę nowego albumu “Bejbi”.

Więcej informacji o albumie na rap-news.eu: wejdź!!!

Gościnnie na płycie pojawią się m.in. Solar, Białas i Bedoes.

Premiera “Bejbi” już 26 maja 2017 roku. Materiał nadal można zamawiać w preorderze na stronie sbstuff.pl w wersji podstawowej oraz rozszerzonej z limitowaną czapką z logo materiału.

Beteo – rocznik ‘95, a już doświadczony zarówno w kwestiach rapowych jak i melanżowych. Jego nowa płyta “Bejbi”, która trafi na półki w maju 2017 roku to kolejny newschoolowy koktajl w którym mieszają się beztroska, postmelanżowa gorycz, łatwy sex, trudne związki oraz rozterki związane z wchodzeniem w dorosłość.

Pochodzący ze Świebodzina raper dał o sobie znać już bootlegiem “Stay Swag”, a potem materiałem “Jeden Jedyny”. Od 2014 roku zmieniło się sporo i to co na początku wydawało się nie do zaakceptowania w Polsce, dziś sprawia wrażenie jakby Beteo wyprzedził swoje czasy.

Liczba hitów na jego koncie nieustannie rośnie – od “Nie Chcę”, przez “Pole Min” z Białasem po “Przejazd” z ReTo i Żabsonem czy “Raz” z Bedoesem. Pełna chwytliwych melodii i bangerowych  bitów płyta “Bejbi” przynosi kolejne z nich – jak numer tytułowy czy docierające coraz szerzej “Czego?!”, a Beteo nie zwalnia tempa i pracuje już nad kolejnymi numerami.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ