Drugi solowy album Beteo – “Bejbi” zbliża się wielkimi krokami, a my mamy przyjemność zdradzić kolejnego z gości na albumie.

Gościnnie w kawałku “Nie wiesz o mnie nic” pojawi się Białas. Premiera teledysku do wspólnego kawałka już w przyszłym tygodniu. Jak dotąd ich wspólne numery owocowały hitami jak “Pole min”, “Tracimy kontrolę” czy “Vladimir Putin”.

Premiera albumu “Bejbi” już 26 maja. Preorder można zamawiać na sbstuff.pl, również w rozszerzonej wersji z limitowaną czapką z daszkiem z logówką albumu.

Jak dotąd ukazały się cztery single z albumu – “Co i jak?” na bicie Worka, “Przejazd” z gościnnym udziałem ReTo i Żabsona, “Czego?” oraz tytułowe “Bejbi”. Wszystkie doskonale sprawdzają się na koncertach, a usłyszeć je mieli okazje goście trasy koncertowej “ASMZ Tour” Bedoesa.

TELEDYSKI SPRAWDZIĆ MOŻNA: TUTAJ!!!

Beteo – rocznik ‘95, a już doświadczony zarówno w kwestiach rapowych jak i melanżowych. Jego nowa płyta “Bejbi”, która trafi na półki w maju 2017 roku to kolejny newschoolowy koktajl w którym mieszają się beztroska, postmelanżowa gorycz, łatwy sex, trudne związki oraz rozterki związane z wchodzeniem w dorosłość.

Pochodzący ze Świebodzina raper dał o sobie znać już bootlegiem “Stay Swag”, a potem materiałem “Jeden Jedyny”. Od 2014 roku zmieniło się sporo i to co na początku wydawało się nie do zaakceptowania w Polsce, dziś sprawia wrażenie jakby Beteo wyprzedził swoje czasy.

Liczba hitów na jego koncie nieustannie rośnie – od “Nie Chcę”, przez “Pole Min” z Białasem po “Przejazd” z ReTo i Żabsonem czy “Raz” z Bedoesem. Pełna chwytliwych melodii i bangerowych  bitów płyta “Bejbi” przynosi kolejne z nich – jak numer tytułowy czy docierające coraz szerzej “Czego?!”, a Beteo nie zwalnia tempa i pracuje już nad kolejnymi numerami.

Więcej informacji o albumie – poniżej:

Beteo „Bejbi” – preorder, tracklista, okładka | SB Maffija

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ