Informujemy na rap-news.eu, iż na stronie sklepu kokabeats.pl oraz w Empikach ponownie w sprzedaży pojawiły się płyty: Bonson & Matek – “Historia po pewnej historii”.

Jak sam Bonson mówi: “Tak jakby ktoś do kolekcji szukał albo chciał sobie przysmucić porządnie“.

„Historia po pewnej historii” duetu Bonson & Matek to bez wątpienia jeden z najsilniejszych debiutów na polskiej scenie hip-hopowej. Sukces albumu zaskoczył samych twórców, którzy w odpowiedzi na liczne prośby fanów powracają z reedycją płyty wzbogaconą o nowe utwory i ponownie zmiksowaną i zmasterowaną przez samego Noon’a.

Bonson i Matek to duet pochodzący ze Szczecina. Raper współpracuje z producentem od 2008 roku. Wspólnie stworzyli dwa projekty – “Wspomnienia z domu umarłych” oraz “Historię po pewnej historii”.

„Historia po pewnej historii” to album dla słuchaczy o mocnych nerwach. Bezkompromisowe teksty Bonsona opowiadają o niełatwym życiu w sposób refleksyjny i inteligentny. W połączeniu z oryginalnymi bitami, które wyprodukował Matek album stanowi nie lada kąsek dla fanów hip-hopu.

Reedycja zawiera dodatkowe utwory, w tym remixy kultowego już utworu „Pan śmieć”. Ponownym masteringiem albumu zajął się legendarny producent hip-hopowy Noon. Album ukazał się nakładem wytwórni Koka Beats, której współwłaścicielami są m.in. Pezet i Małolat.

Track lista:
01. Intro
02. Rok Później
03. Mów Mi Bonson
04. Byliśmy Żołnierzami feat. Białas
05. Żono Moja feat. Oliszja
06. Mówią Mi feat. Wera
07. Moi Ludzie
08. Osiedla Wciąż W Nas Wierzą feat. PMM, F.I.Z.O.L
09. Nie Ma Szans
10. Przyszedłem Sam
11. Pan Śmieć remix JH feat. Cleo
12. Módl Się Za Nas
13. Mógłbym Mieć To Wszystko feat. TKZetor
14. To Nie Ja feat. Raca
15. Ich Już Nie Ma
16. O Mnie Się Nie Martw
17. Outro
18. Pan Śmieć remix Złote Twarze/Pagarani
19. Numer nieznany

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ