Prezentujemy na łamach rap-news.eu trzeci singiel, tym razem zatytułowany – “Nie chcę”, który zapowiada najnowszy albumu trzebnickiego rapera – Cornolio. Za muzykę w utworze odpowiada EljotSounds, refren to dzieło Justyny Kuśmierczyk.

“Wspólny element” to drugi krążek w karierze artysty, jego premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2016 roku.

Preorder można zamówić na: 34udgs.pl

Cornolio – Trzebnicki raper, który czynnie działa we wrocławskim podziemiu od 8 lat. 1.5 roku temu wypuścił swój pierwszy solowy album pt. “Przysiegam”, który został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy oraz środowisko muzyczne, a sam krążek sprzedał się w pół tysięcznym nakładzie. Na płycie usłyszeliśmy min. Pawbeatsa, Złote Twarze czy Haja, Rovera i Stocha. W swoich utworach największy nacisk kładzie na lirykę i emocje.

Wspólny element – To drugi tytuł, który wyszedł z pod ręki Cornolia. Płyta zawiera ukrytą koncepcję: artysta w każdym z utworów zawarł symbole i wersy, które razem tworzą tytułowy ‘wspólny element’. Sam krążek jest przepełniony głębokimi i szczerymi wersami, które znamy z poprzednich utworów rapera. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Babek,który dzięki klasycznym samplom stworzył niepowtarzalny klimat albumu.. Dodatkowo w dwóch utworach oprócz Babka, usłyszymy produkcję KPSNa i Eljota.

Rap: Cornolio
Produkcja: EljotSounds
Label: 3/4 UDGS
Album: Wspólny element
Mix i Mastering: Bartosz ‘Alien’ Kasowski dla 3/4 UDGS.
Realizacja wokali: Anemik dla DobrzeJestStudio

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ