BIAŁAS & LANEK odświeżają koncepcję darmowych mixtape’ów dodając darmowy „IN HAJS WE TRUST” do preorderowego wydania POLONu.

Od teraz Mixtape jest dostępny również online.

Już 15 września 2017 album „POLON” będzie dostępny w największych sklepach muzycznych w całym kraju. Preorderowe wydanie Deluxe od dziś trafia do fanów. Oprócz bonusowego krążka z 10 kawałkami w paczce znajdzie się jeszcze… trzecie CD. Znajdzie się na nim ekskluzywny mixtape „IN HAJS WE TRUST MIXTAPE” stworzony do spółki z DJ’em Johny. Tym samym łączna liczba numerów, które dostaną fani zamawiający album przed oficjalną premierą wzrasta z 27 w wydaniu Deluxe do… 39 premierowych numerów duetu BIAŁAS & LANEK.

IN HAJS WE TRUST” to 12 nowych kawałków na instrumentalach w których gościnnie pojawiają się m.in. Kaz Bałagane, White 2115 czy Weed Carrier. Na mixtapie możemy usłyszeć wokalne popisy nie tylko ze strony Białasa, ale również Lanka.

Totalnie newschoolowy lot i atmosfera spontanicznej roboty, której głównym celem jest dobra zabawa sprawia, że mixtape jest nie tylko dodatkiem, ale sam w sobie ma olbrzymie repeat value. Darmowe materiały stworzone dla funu w nieco luźniejszej atmosferze ostatnio wyszły z mody, a BIAŁAS & LANEK postanowili przypomnieć jak to się robi.

Od dziś mixtape jest dostępny za darmo dla wszystkich za pośrednictwem serwisów DatPiff (z opcją pobrania) oraz na YouTube.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ