345445353

Ruszyła lawina komentarzy po wypowiedzi DJ Decksa…

Zaczęły się słowne zaczepki pomiędzy Decksem, a Malikiem Montana i Diho. Poznański producent nazwał Malika, Diho oraz Sentino “nieprawdziwymi raperkami”, których na pewno nie zaprosiłby na swój Mixtape (o tym przeczytacie: tutaj!).

Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. Bardzo szybko odpowiedział Malik mówiąc, iż “Pan w średnim wieku co szuka koperkowych afer” (pełna wypowiedź: tutaj!). Chwilę po nim swój wpis opublikował Diho: “Bo w tym smutnym biznesie trzeba umieć się odnajdywać na nowo co sezon, Panie, idź pan sampluj winyle i może wkońcu będzie bit jak Dj Premier w 99,… Do tego, nigdy ze mną nawet nie rozmawiał starszy człowiek. Ja właśnie wypoczywam po wycieczce do Poznania i mówie bez ironii że piękne miasto. I wiem że też piękne były czasy bestsellerów z Peją i nonstop koncertów, ale się skończyły….

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Ten “pan samplujacy’ winyle zajmuje 2 miejsce na olisie, ptasi móżdżku! twoje argumenty sa tak samo słabe jak żel na twoich włosach… Diho – wyjebało raperków w rurkach jak grzyby po deszczu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ