Dudek P56 zdradził kolejne informacje dotyczące 10(!) solowej płyty…

Już w kwietniu warszawski raper podzielił się z nami dobrymi wiadomościami dotyczącymi jego pracy nad dziesiątą już solową płytą w 10-letniej karierze muzycznej. W ubiegłym roku Dudek uraczył nas dwoma solówkami: „Kocham życie” i „Progres56”, a nowy krążek zatytułowany – „PROGRES2” pojawi się na sklepowych półkach tuż po premierze jego wspólnego projektu z Restem „Ja To Hip Hop”.

Prace nad 10 solo – Progres2, trwają. Ostatnie wybory numerów, nowe wymieniają inne nagrane w przeciągu ostatnich paru dni, które dopełnić mają całokształt i promomix będzie niebawem. Także mordeczki jeszcze parę małych szlifów i będzie namiastka tego, co nadejdzie 22 czerwca” – przekazał reprezentant Miejskiego Sortu.

Dudek ma dla słuchaczy niespodziankę w postaci drugiej części bardzo dobrze przyjętego utworu, pt. „Kocham życie”, który zgromadził łącznie ok. 5 mln wyświetleń na Youtube (do numeru zostały zrealizowane dwa obrazy: street video oraz oficjalny teledysk): „mogę powiedzieć, że na albumie znajdzie się taki numer jak – Kocham życie 2″ – który mam nadzieję da Wam troszeczkę siły, jak i za pierwszym razem!„.

Dla tych, co nie mogą się doczekać, jeszcze chwila i ruszamy z preorderem” – dodał na koniec.

TELEDYSK: DUDEK P56 – „KOCHAM ŻYCIE”

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ