przez wakacje napiszę tę płytę. Teraz zbieram muzykę” – zaznacza reprezentant Szlagieru

Już od kilku miesięcy wiemy, że Ero JWP poważnie zaczął myśleć o solowej płycie. Jak sam pod koniec roku zapewnił: “nigdy nie uważałem się za solowego artystę (…) postaram się zrobić fajną płytę do końca roku” (info!).

Przedsmakiem solowej twórczości warszawskiego rapera jest niedawno udostępniony utwór “Miliard w rozumie” (sprawdź!), który pochodzi z projektu Szlagier, tworzonego wspólnie z Szczurem, Hazzidym i Ponem.

TELEDYSK: ERO JWP “MILIARD W ROZUMIE” – SPRAWDŹ!

Jak przebiega proces twórczy?: “powolutku na tym pracuję. Dałem sobie czas, że przez wakacje napiszę tę płytę. Teraz zbieram muzykę” – mówi Ero.

Kawałki nagrywam cały czas i oprócz tego, który puściłem na Szlagier, mam jeszcze parę, które wyjdą pewnie w Internet. Powolutku robię takie: ‘helooooł’ – moja płyta solowa ma się wydarzyć i daję taki znak słuchaczom, którzy na nią mocno czekają – pozdrawiam tych, którzy tyle czasu wytrwale czekają” – dodaje w rozmowie z Flintem dla Hip Hop TV.

Warszawski raper wypowiedział się również o lekkim ciężarze, który spowodowany jest tym, że będzie to jego debiutancki solowy album, mimo wielu lat doświadczenia na polskiej scenie muzycznej: “jest to presja społeczna, bo nie mogę tutaj pozwolić sobie na jakieś ‘buble’ i niedociągnięcia. Gdzieś to jest przerąbane, natomiast liczę na to, że uda mi się to zrobić w takiej jakości na jaką ludzie czekają. Mam na to parę sposobów, myślę, że to mi się uda. Nie chcę więcej zdradzać” – podkreśla.

Czy jeszcze szansa na premierę w 2017 roku?: “nie wiem czy uda mi się to wydać do końca roku – tak się pośpieszyłem wcześniej na Facebook’u – bardzo duży odzew był i ludzie tam czekają i trzymają kciuki, bo jednak wydawnictwo takie, mimo, że nawet bym nagrał we wrześniu, to i tak prawdopodobnie nie wyrobimy się z drukiem itd. na grudzień” – mówi Ero, jednocześnie zaznaczając, że chętnie sprawiłby sobie taki prezent na Święta Bożego Narodzenia.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/HipHopTVpl/videos/455009698183202/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ