Informujemy na łamach rap-news.eu, iż Felipe, Ruby, Gmb, czyli ekipa FONOS, rusza z pracą nad kolejnym albumem!

Ruszamy z 2 Albumem oraz w trasę z Kalim wiec w paru miastach usłyszycie Klasykę Gatunku !!!! Bardzo pozytywnie zaskoczył nas odbiór naszej debiutanckiej płyty. Pisze do nas bardzo dużo ludzi oraz podbija na koncertach mówiąc ze na to czekali ze ten album leci u nich na okrągło. Z szacunku do Was bierzemy od razu się za 2 płytę i już ruszamy w tym temacie. Co do albumu, klimatu, gości itd będziemy informować z czasem tak wiec bądźcie z nami i … do zobaczenia u Ciebie w mieście ;) a faker wiadomo dla kogo !!!!!!!!!!!! Szacunek dla naszych fanów i ta płyta dopiero Was zaskoczy” – informuje ekipa FONOS na łamach swojego fanpage.

Ich płytę “Klasyka Gatunku” możecie zamówić: TUTAJ! 

Opis z ganjamafiashop.com: Fonos „Klasyka Gatunku” to debiutancki album trójki katowickich raperów czyli GMB, Felipe i Rubego, których szersze grono odbiorców miało możliwość usłyszeć na albumie ekipy Ganja Mafia pt: „Wiesz Co Się Kruszy”.

Album „Klasyka Gatunku” to kompilacja utworów o klasycznym brzmieniu, gdzie nie zabraknie mocnych samplowanych boom bap’owych produkcji. Warstwę muzyczną przygotowali tacy producenci jak Gibbs (GM) , I’Scream (GM), Mti (Fonos), PSR (GM) czy Maikendo.

Lirycznie Fonosi postawili na życiową tematykę położoną w klasycznym stylu, a na krążku udzielą się tacy goście jak Kali (GM), Kacper (GM), Jongmen (Diil Gang), Gibbs (GM), Kafar (Dixon37) czy Ostry (Bezimienni). Na albumie nie zabraknie cutów i scratchy legendarnego już Dj’a Feel-X’a oraz reprezentanta B.O.R Dj’a Taek’a.

Całość „Klasyki Gatunku” zapewni słuchaczowi mocną podróż poprzez brzmienie rodem z lat 90tych, będących złotą erą hip hopu.

TRACK LISTA :
1- Intro
2- 5 liter prod. Gibbs
3- Komuś zaufać cuty Dj Teak prod. Maikendo
4- F.N.S – cuty Dj Feelx prod. Gibbs
5- Nie poganiaj mnie feat. Kacper prod. Gibbs
6- Wstań- feat Ostry Bezimienni prod. MTI
7- Inwazja- cuty Dj Feelx prod. Gibbs
8- Rozmowa z diabłem prod. Gibbs
9-Ile to już lat feat Kali prod. MTI
10-Tylko sobie ufam prod. MTI
11-Co było nie wróci prod MTI
12-Nie daj sie zwariować feat Kafar Dix 37, Jongmen prod. MTI
13-Odcinam się prod. IScream
14-Twoje słowa to Twoja armia prod. MTI
15-Pościg feat Kacper prod. MTI
16-Od smutku do radości feat Justyna prod. Gibbs
17-WNW feat Kości WNW prod PSR
18- Wkurwienie wzrasta cuty Dj Feelx prod MTI
19- Outro

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ