“Wracam tu” – Fotoz Muz z dissem na Rastamańka

Fotoz oprócz ataku na swojego byłego kolegę, zapowiada tym samym nowy album, pt. “Psychiatryk Centralny”, gdzie za produkcje bitów w całości odpowiada Sołtys.

Poniżej odsłuch utworu oraz komentarz z fanpage arysty:

Wjechał diss na Rastamańka i mowie szczerze…
….nie zrobiłem tego z przyjemnością choć flow mnie tu dobrze poniosło. Zrobiłem to i wyłącznie z jednego powodu otóż – zbyt dużo osób wykreśliło mnie ze swojego życia przez to co usłyszeli o mnie od moich starych “przyjaciół” – a Rastamaniek był jednym z nich. Na niego liczyłem najbardziej.

Pomijam to, że miałem takich znajomych, którzy nawet nie potrafią zapytać w tak poważnej sprawie o to jaka jest moja wersja wydarzeń. Niech teraz -po odsłuchaniu- sami to przemyślą jak sie zachowali.

Nie było konfrontacji z anonimem donosicielem, który to rzekomo był źródłem informacji o mnie. Z resztą nie będę Wam psuł niespodzianki – sami posłuchajcie.

Wracając do sedna sprawy – chciałem po prostu by wszyscy dowiedzieli sie jak było. Przerywam milczenie bo nie będę za czyjąś głupote dostawał po dupie do końca życia. Wsłuchajcie sie dokładnie jak absurdalna była cała ta sprawa zanim coś powiecie na ten temat.

Życze Wam słuchaczom, żebyście nigdy nie zaznali takiej akcji, że bedziecie musieli tłumaczyć się z czegoś czego nie zrobiliście – choć moje dawne ziomki mogłyby to przeżyć aby sie dowiedzieć ile jedna zmysłona plotka może narobić syfu w życiu. I to taka plotka… Eljoł” (red. rap-news.eu zachowała oryginalną pisownię).

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Tak cudne colabo ze glowa mala :D lubie w chuj takie wciśnięcie po szmacie na zjobie
    :p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ