547568

Paluch gościnnie u Gedza

“Przyjacielu Mój” to utwór Gedza z nadchodzącej płyty “Ameba”, która ukaże się 30. września 2016 roku nakładem BOR Records. Emocjonalny, nasycony osobistą treścią numer wykracza dalece poza ramy rapowego brzmienia.

Muzykę stworzył Deemz, natomiast za mix i mastering odpowiada Grrracz.

ALBUM MOŻNA ZAMÓWIĆ: TUTAJ!

30 września, nakładem B.O.R. Records ukaże się trzeci solowy album Gedz’a zatytułowany „Ameba”. Twórca na poprzednich wydawnictwach przyzwyczaił słuchaczy do swobodnego poruszania się między gatunkami, tworząc jednocześnie spójny i osobliwy klimat. Pomorskiego rapera charakteryzuje niesamowita lekkość poruszania się po bitach, wyczucie smaku oraz rozpiętość tematów od przyziemnych, aż po te wykraczające poza stratosferę. Jeśli więc dodamy do tego skłonność do eksperymentów i poszukiwania nowych rozwiązań, możemy oczekiwać poziomu co najmniej tak wysokiego jak na poprzedniej płycie pt. „NNJL”.

Album składa się z czternastu utworów, w których gościnnie usłyszeć można takich raperów jak: Hades, Rak Raczej, W.E.N.A, Małolat czy Paluch. Za warstwę muzyczną płyty odpowiadają: Robert Dziedowicz, Grrracz, Deemz, Hvzx, Beat Sampras, CatchUp, Gedz, Małe Miasta, Hnsn1 i ENZU.

Tracklista:

 1. Szerokie Wody
 2. Dach
 3. Freon
 4. P l a c e b o
 5. Szafa Pełna Kicksów
 6. Matrix
 7. Inny biegun
 8. Gdzie jest siano 2
 9. Katharsis
 10. Znvki
 11. Labirynt
 12. Przyjacielu mój
 13. Nieśmiertelny (Christopher Lambert)
 14. SPK (Gedz x ENZU Remake)
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ