Jest naprawdę bardzo konkretnie” – podkreśla jeden z liderów projektu Szlagier

Rapowa scena w Polsce rozwija się w szybkim tempie i ciężko jest znaleźć czas na przesłuchanie nowości, które napływają z każdej strony: “Bardzo dużo się dzieje. Powstaje trochę nowy gatunek tego rapu – trap wjeżdża grubo. Pojawiło się mnóstwo nowych składów, których nie słucham – nie ze względu, dlatego że tego nie trafię, ale nie jestem tego w jednej sekundzie sprawdzić” – mówi Hazzidy w rozmowie z Wujkiem Samo Zło dla “Rap Bajery“.

Co w ostatnim czasie przypadło mu do gustu?: “Bardzo jestem dumny z naszego ziomala z DIIL Gangu oraz szefa BOR – Palucha. Wydał w 2016 roku dwie zupełnie inne płyty, których nie miałem okazji posłuchać całych, ale sprawdzałem single i naprawdę jest grubo. Śledzę czasami, jak Białas coś wypuści – tak samo bardzo fajne, nowoczesne rzeczy. Chłopaki ciągle umacniają tę ekipę. Jest naprawdę bardzo konkretnie. Polecam również wszystkie produkcje z DIIL Gangu – ostatnia płyta Żarego bardzo fajna” – wylicza warszawski raper.

Faktycznie ta scena jest trochę zdominowana przez tę nowoczesną muzykę. Ja tak naprawdę widzę, jak się do mnie ludzie zgłaszają, to raczej kojarzą mnie z tymi klasycznymi produkcjami, ale staram się być uniwersalny, nie zamykam się na inne rzeczy” – dodaje swoją opinię Szczur, który odpowiada za realizację i warstwę muzyczną nadchodzącego projektu Szlagier, który na sklepowych półkach pojawi się już 19 maja. Wydawnictwo to ukaże się nakładem wytwórni DistrictArea.

TELEDYSK: Pono, Ero JWP, HZD, Szczur – „Zabij Wątpliwości” (feat. TMS) | #szlagier

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ