Reprezentant Szlagieru i DIIL Gangu po raz kolejny przesyła pozdrowienia do Białasa…

Niedawno Hazzidy pozytywnie wypowiedział się o Białasie i całej SB Maffiji, uważając, że: “chłopaki ciągle umacniają tę ekipę” (info!). Dobre słowa, nie wspominając już negatywnych, napływające od jednego rapera do drugiego na polskiej rap scenie są rzadkością. Reprezentant DIIL Gangu w rozmowie z Flintem dla Hip Hop TV kontynuuje tę myśl: “Staram się nie słuchać polskiego rapu ze względu na to, żeby podświadomie nie wchodziły mi do głowy teksty. Gdzieś tam piszesz swoje rymy i nagle zaczyna ci się wydawać: ‘kurcze, czy ja tego nie słyszałem‘ itd. Dlatego nie katuję kawałków, ale też nie uciekam przed nimi“.

Kiedy coś mi wpadnie w ucho to jestem w stanie to spropsować, bądź nie. Jeśli mi się nie podoba, to nie komentuję, że ktoś jest słaby czy coś w ten sposób. Nie podoba mi się i tyle, szukam czegoś innego – to jest zupełnie naturalne podejście, moim zdaniem, typowo ludzkie” – dodaje.

Hazzidy wspomina utwór “O.C.C.”, do którego zaprosił go Jongmen, gdzie gościnnie usłyszeć można również, m.in. Białasa. Numer ten pochodzi z albumu “Dysonans” z 2016 roku: “Z Białasem miałem okazję poznać się przez współpracę na poprzednią płytę Jongmena. Mamy wspólny kawałek. Bardzo fajny, w porządku chłopak. Pewny siebie, wie czego chce. Dużo rozmawialiśmy o ich planach. Ja takich ludzi zawsze będę wspierał swoją osobą, chociaż nie wiem czy jemu jest to w ogóle potrzebne. Jestem za nim” – kończy wypowiedź.

Hazzidy o Białasie i SB Maffija: „chłopaki ciągle umacniają tę ekipę”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ