Będzie trzecia płyta Polskiej Wersji!

Na tę chwilę Polska Wersja ma na swoim koncie dwa legalne albumy: “Powrót do przeszłości” (2013 rok, wydawca: Pro Rec) oraz “Notabene” (2016 rok, wydawca: District Area). W najnowszym video-wywiadzie z naszym portalem – rap-news.eu, przeprowadzonym przez Szamana, Hinol ujawnił, iż w trakcie tworzenia jest ich kolejna, trzecia już płyta: “nie ma co się spieszyć, na razie nie ma o czym gadać” – nie zdradzając szczegółów.

Wyjawił również, tzw. “warsztat”, w jaki sposób pracują nad swoimi płytami: “jak robimy płytę to żaden kawałek nie odpada z tych, które nagrywamy. Wszystkie lecą od razu na płytę“. “Zwrotki to część życia, muszą być opublikowane” – dodaje.

Aktualnie Hinol oraz Jano są w trasie koncertowej promującej swój album “Notabene”: “NOTABENE TOUR 2016”, która jest bardzo męcząca i trwa praktycznie tydzień w tydzień od końca stycznia 2016 roku: “gramy z Janem dużo koncertów, dwa na tydzień, ale teraz już zaczyna być spokojniej, raz na tydzień, za chwilę myślę, że raz na dwa tygodnie“.

Terminarz nadchodzących koncertów Polskiej Wersji znajdziecie: TUTAJ!

Cała rozmowa poniżej (subskrybujcie kanał Youtube: RAP NEWS – WEJDŹ!!!):

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ