Informujemy na łamach rap-news.eu, iż trwa II etap Sondy Polskich Artystów HHK 2016! Zdobądź kempowy bilet za głosowanie na polskich graczy!

Co roku na kempowej scenie legendy rapu z całego świata wspiera solidny skład polskich zawodników. Do tej pory na festiwalu nasze rodzime rap-podwórko mieli okazję reprezentować między innymi O.S.T.R., Sokół & Marysia Starosta, Łona & Webber, VNM, Pezet, donGURALesko, Trzeci Wymiar, Bisz B.O.K., Pokahontaz czy Ten Typ Mes.

Tradycyjnie więc zanim zostaną odpalone piątkowe odsłony tegorocznego line-upu, pomóżcie ocenić polskich graczy i wybierzcie swoich faworytów, którzy powinni pojawić się na 15. edycji Festiwalu z Atmosferą! Wskażcie najgrubsze nazwiska rapowego środowiska, autorów najlepszych krążków w hiphopowej historii naszego kraju lub obiecujących debiutantów, którzy według Was pozamiatają w tym roku na polskiej scenie hiphopowej! Zagłosujcie w kolejnej edycji kempowej Sondy Polskich Artystów i zgarnijcie darmową wejściówkę na festiwal!

W pierwszym etapie można było wpisać 10 dowolnych raperów z Polski. Etap II to lista zwycięskich ksyw i opcja zaznaczenia MAKSYMALNIE 10 artystów, którzy mogliby reprezentować polską rap-scenę podczas nadchodzącej 15. edycji festiwalu Hip Hop Kemp. Głosowanie trwa do 28 lutego (niedziela), a w poniedziałek rozdamy trzy darmowe wejściówki!

Uwaga – wyniki Sondy Polskich Artystów nie są równoznaczne z ostatecznym line-upem. Zgodność z programem festiwalowym nie ma wpływu na wygraną i każdy uczestnik Sondy ma taką samą szansę na zdobycie darmowego biletu. Chcemy poznać Waszą opinię na temat polskiej sceny rapu i liczymy na szczere głosy z Waszej strony!

Zagłosować można: TUTAJ!

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ