Patent Event, Studio G1LAB oraz Klub SĄSIEDZI z ogromną przyjemnością zapraszają na łamach rap-news.eu na Koncert Premierowy TPS ZDR “Wielokrotnie Karany” w Elblągu. Artysta zagra najbardziej znane i lubiane kawałki ze swoich dotychczasowych płyt oraz pełny koncert premierowy nowego albumu wraz z gośćmi.

 

Support:
– G1;
– KINAL WDK
AFTER PARTY: DJ MAJKI / DJ LUTERONE

Przed koncertem zapraszamy na spotkanie z TPSem w STUDIU G1LAB o godz. 17:00, ul: Stary Rynek 38
29 STYCZEŃ 2015 ( PIĄTEK)
ELBLĄG – KLUB SĄSIEDZI – ul: 1go Maja 48
START – 20:00
Bilety dostępne w cenie 15 / 20 / 25 zł:
– PUB SĄSIEDZI    ul: 1go Maja 48
– STUDIO G1LAB  ul: Stary Rynek 38
– SKLEP KIBICA OLIMPII ELBLĄG  ul: 12 lutego 25

Osoby spoza  ELBLĄGA mogą zamawiać bilety mailowo na patent.eventagencja@gmail.com prosimy o wpisanie w mailu: Imię Nazwisko, datę miejsce koncertu, ilość zamówionych biletów. W ciągu doby otrzymacie maila zwrotnego z instrukcją zakupu.

Zapraszamy!

Wydarzenie na facebooku: DOŁĄCZ!

Album TPS “Wielokrotnie Karany” ukaże się 30 październiku 2015 roku nakładem radomskiej wytwórni MCRecords. Najprawdziwszy, uliczny rap na radomskich bitach w najlepszym wydaniu. Muzyką na krążku zajęli się Tytuz, Wola i MilionBeats. Wśród gości znajdą się na nim zarówno raperzy z Radomia, jak i reprezentanci ogólnopolskiej sceny hip-hop, m.in. Kali, DDK, Egon, Murzyn, Nizioł, Banda Unikat. Cały album został nagrany w P1Studio, realizacją i mixem zajął się Tytuz, a za mastering odpowiedzialne jest warszawskie Otrabarwa studio.

 

Facebook Comments