club magic ostr pw
club magic ostr pw

Po Wielkim Poście, ruszamy ponownie na grubo z imprezami!
Już w tegoroczny Lany Poniedziałek kontynuujemy wielkanocny maraton imprezowy kolejną edycją wydarzenia dla miłośników rapu – FESTIWALEM HIP HOPU!

Tego wieczoru, na naszej scenie wystąpią:
Polska Wersja
O.S.T.R

Jak to co roku bywa, to będzie najbardziej imprezowy poniedziałek roku, dlatego nie przegapcie tej okazji, żeby się z nami napić i bawić do białego rana!

Tej nocy gramy na 4 parkietach muzycznych!

CLUB MAGIC
ul. Główna 1
Krzyżanowice
Start: 21:00
Wstęp: +16
Bilety: 20zł

REZERWACJE: +48 880 894 939

★ ★ POLSKA WERSJA ★ ★ to warszawski zespół, w którego skład wchodzą dwaj charakterystyczni mc: HINOL (HNL) i JANO TZWM, beatmaker YBEAT i DJ HardCut. Panowie na rynku muzycznym pojawili się niespodziewanie i… niespodziewanie dobrze im idzie. Zadebiutowali krążkiem „Powrót do przeszłości”, po którym w sieci aż zaroiło się od pozytywnych komentarzy na ich temat.

“Dużo się zmieniło i poszliśmy w przód co słychać po dwóch pierwszych singlach. Specjalnie opracowany set koncertowy nie zawiedzie nikogo” – powiedział Jano w jednym z wywiadów.

Od pierwszego krążka, który przyjął się fenomenalnie, minęło dużo czasu. Poprzednia trasa PW2015 zgromadziła tysiące fanów pod scenami kilkudziesięciu miast Polski i Europy. Zespół był zapraszany na największe festiwale Hip-hopowe.
Teraz jest nowa plyta, nowe wyzwanie i nasi Fani, którzy czekają na koncert PW w każdym mieście Polski, ruszamy!
KILKA ICH KAWAŁKÓW:

Polska Wersja – Lepiej To Zostaw feat. Małach & Rufuz


Nizioł ft. Parol, Polska Wersja – W razie w

Polska Wersja – Mamy czas

Małach Tempo Mxtp feat. Polska Wersja – Nie chwal dnia

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ