Myślę, że nasi słuchacze są świadomi

Premiera debiutanckiego solo warszawskiego rapera, pt. “Senna Powieka” już za nami. Album dotarł do bardzo wysokiego – 3. miejsca na liście Olis, czyli najlepiej sprzedających się albumów muzycznych w Polsce. Co ciekawe, Jano bał się reakcji słuchaczy tuż przed wypuszczeniem pierwszego singla – “Po chmurze chodzę” (sprawdź!): “chciałem pokazać i sprawdzić siebie – jak mi to pójdzie. Czy dam radę sam. Po odsłuchu stwierdziłem, że daje radę“.

KONKURS #RWP2017: Nagraj z Hinolem – SPRAWDŹ!

Artur Rawicz postanowił spytać Jano o ocenę jego płyty przez Hinola, z którym współpracuje na stopie muzycznej, tworząc razem Polską Wersję: “Jemu chyba najbardziej podobał się numer z Kleszczem (sprawdź! – dodaje red. rap-news.eu). Hinol mnie bardzo wspiera w tym wszystkim. Jeśli on wyda solówkę – ja będę jego wspierał. Jesteśmy przyjaciółmi, gramy do jednej bramki. Nie ma tutaj żadnej zawiści ani nic“. Nie zabrakło również prywatnych aspektów: “Z Hinolem bardzo dużo zastanawiamy się nad tym co piszemy. Chcemy wpleść w tekst jak najwięcej wartości. Ja potrafię pisać nawet trzy tygodnie jedną zwrotkę i poprawiać“.

Bardzo ważną kwestią dla Jano jest przekaz. Stara się on w każdym wersie, czy to poszczególnej zwrotki, czy nawet refrenu, nanieść przesłanie, naprowadzić słuchacza na odpowiednie tory: “Myślę, że nasi słuchacze są świadomi. Mamy naprawdę super fanów. Kiedy z nimi się rozmawia, to jest z nimi o czym porozmawiać i myślę, że oni wyciągają te wartości, które my chcemy im przekazać” – dodaje warszawski raper.

TELEDYSK: Jano Polska Wersja – Sam Świata Nie Zmienię feat. Hinol PW, Rest Dixon37 prod.Chrome

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ