Informujemy na rap-news.eu, iż już pod koniec czerwca w Warszawie odbędzie się JWP DAYS 2016!

Jak oficjalnie czytamy na specjalnie stworzonym wydarzeniu na facebooku: Urodziny są tylko raz w roku, ale my lubimy świętować częściej. Tym bardziej, że szykujemy dla Was całą płytę z kozackimi remiksami utworów z “Sequela”, a to oznacza kolejny premierowy koncert JWP/BC w stolicy! Wezmą w nim udział nie tylko twórcy tych unikalnych remiksów, ale również wyjątkowi goście specjalni, których będziemy sukcesywnie ujawniać.

Rezerwujcie sobie czas już od południa, bo w ramach JWP DAYS 2016 odbędą się także największe w WWA targi muzyczno-streetwearowe, czyli dawno nieobecny Street Market. Fanów dobrej szamy ucieszy na pewno towarzyszący mu zlot najlepszych food trucków, a spragnieni emocji będą mogli wziąć udział w turnieju deskorolkowym w formule Skate.

To wszystko i jeszcze więcej w gościnnym plenerze klubu 1500m2 w samym sercu Warszawy (dawne LO im. Klementyny Hoffmanowej przy ul. Emilii Plater 29). O odpowiednią atmosferę zadbają nasi DJ’s i remikserzy, którzy przez cały dzień będą dla Was serwować dobrą nutę prosto z adapterów. Będzie więc okazja, aby spotkać ulubionych artystów na labelowych stoiskach.

Zapraszamy – JWP DAYS 2016 – all day & night: muzyka na żywo, zakupy, jedzenie, deskorolka, koncert premierowy JWP/BC i melanż do białego rana!

Info o biletach podamy wkrótce!

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ