Nowe wieści od Kaliego.

Wczoraj informowaliśmy Was na rap-news.eu, iż ruszył preorder najnowszej solowej płyty Kaliego – „KRIME STORY”. Poznaliśmy również tracklistę tego wydawnictwa oraz trailer pierwszego video-singla zrealizowanego do utworu „Krime Story Prolog”, który ukaże się w okolicach 1 kwietnia. Krakowski raper pojawia się tam w dwóch osobach: “jako narrator i główny bohater“.

Pełny komentarz artysty odnośnie “Krime Story” znajdziecie poniżej:
Wczorajszy mini trailer udostępniłem celowo aby stopniowo przygotować Was na to co nadchodzi. Człowiek w czerni na tronie otoczony gromadą szczurów to Krime, który chce zostać ich królem. 

Ludzie sympatyzujący ze mną, Ci którzy mnie znają wiedzą, że nie mam zwyczaju bujania się z klamką więc jeśli chcecie zrozumieć koncepcje Krime Story musicie pojąć, że osoba Krime’a jest kreacją, której w utworach udzieliłem głosu a w klipach ciała. Nie chcę nazywać Krime’a swym alter ego ponieważ mój obecny poziom świadomości i rozwoju duchowego uwolnił mnie od świata w którym funkcjonuje Krime. Wczucie się w jego osobę na poziomie pisania tekstów było bardzo trudnym zadaniem. Musiałem wyobrazić sobie na przykład co czuje człowiek, któremu zabrano najlepszego przyjaciela o czym mówi utwór “Na Dnie”, musiałem wczuć się w rolę człowieka chciwego i pazernego by napisać utwór “Penga”, pisząc “Latawicę” musiałem podejść do kobiety przedmiotowo itd.

Jak sprawdzicie tracklistę to zauważycie, że niektóre utwory przy tytułach mają mój pseudonim a nie które Krime’a. Ten zabieg ma na celu ukazanie Wam w którym konkretnie utworze głos zabiera Krime a w którym jestem sobą.  Jeśli chcecie mieć przyjemność ze słuchania tego albumu musicie zrozumieć że pojawiam się na nim w dwóch osobach- jako narrator i główny bohater. Dla wielu z Was to co piszę jest na pewno oczywiste ale wiem, że nie którzy mają spore problemy z interpretacją. Pozdrawiam i zapraszam do pre-orderu” (źródło: www.facebook.com/KaliGanjaMafia)

Zdjęcie główne autorstwa: Michał White

http://rap-news.eu/kali-krime-story-tracklista-trailer-klipu-preorder/

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ