Prezentujemy na rap-news.eu video-zapowiedź premierowych koncertów Kaliego – KRIME STORY TOUR, które już 22. oraz 24. kwietnia odbędą się w Krakowie!

Support: Fonos, Wysoki Lot, Izba Dobrego Rapu, Gorzko Słodki Smak, Dj Noriz

Bilety online można zamówić: TUTAJ!

Zgodnie z obietnicą przekazaną podczas specjalnego występu z Sinfoniettą Cracovia w ICE Kraków, Kali powraca do Krakowa na swój pierwszy pełny występ od czasu rozpoczęcia solowej kariery. Urodzony i wychowany w Krakowie Kali wiąże z tym miastem największy sentyment. Wydana przez Zooteka Records w 2002 roku płyta FIRMA “Z Dedykacją Dla Ulicy” była początkiem drogi do miejsca, gdzie artysta jest w tej chwii. Setki milionów wyświetleń i dziesiątki tysięcy sprzedanych płyt stawiają Kaliego w ścisłym rankingu najpopularniejszych artystów hip-hopowych w kraju. Jeden z ostatnich teledysków “Braci Się Nie Traci”, który nagrał z Popkiem osiągnął w ciągu jednego dnia, aż milion wyświetleń!!!

W grudniu podczas organizowanych przez Zootekę Mistrzostw Świata Dj’ów IDA Kali miał okazje wystąpić w Krakowie po raz pierwszy od ponad 5 lat. Niespełna dwudziestominutowy występ z jedną najlepszych na świecie orkiestr smyczkowych był tylko zapowiedzią pełnego koncertu jaki zaplanowaliśmy dla Was w kwietniu w klubie Rotunda.

22 i 24 kwietnia Kali powróci do Rotundy, gdzie wszystko się zaczeło. To tutaj jesienią 2001 roku Firma wystąpiła po raz pierwszy z numerem z płyty KRK RAP ATAK. Koncert Kaliego w Krakowie odbędzie się dokładnie w dniu premiery jego najnowszej płyty “Krime Story” – informują organizatorzy.

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ