Jaram się moc, że jesteście otwarci na różne moje loty” – podkreślą KęKę

Trzy dni temu do sieci trafił premierowy singiel zapowiadający wspólny album dwóch radomskich raperów KęKę i Hase. Tytułowy numer “Basement Disco” (sprawdź!) cieszy się sporym zainteresowaniem, któremu niewiele brakuje do pół miliona wyświetleń na Youtube. Wraz z publikacją utworu ruszył preorder, który zawiera fizyczny krążek z 6. numerami oraz dwie wlepki.

Czy przedsprzedaż, tak jak odsłuch singla, zainteresowała odbiorców? A i owszem…: “Ale zajebiście. Hase Wam się spodobał. Moi słuchacze przyzwyczajeni raczej do życiowych numerów, zadowoleni z mojej wygrzewki, która ma na celu zresetować mi banię przed kolejną solówką. Projekt już się zwrócił. A to dopiero 2 dzień preorderów!” – poinformował wczoraj KęKę.

Jaram się moc, że jesteście otwarci na różne moje loty, a nie jak lubicie ‘smutnego Kękiego’ to nie lubicie ‘wesołego Kękiego’ etc. Aaaa. Najważniejsze. z racji tego, że ta EP-ka nie jest ani podobna do tego co robiłem ostatnio, ani niepodobna do tego co Hase robił wcześniej, to jeszcze Wam przed premierą coś odkryjemy. Żebyście się mogli spokojnie zastanowić, czy chcecie ją nabyć” – dodaje.

Poniżej więcej informacji dotyczących tego wydawnictwa:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ