43243243

TPS na nowej solowej płycie zaatakował Kękę

Czy będzie beef pomiędzy radomskimi raperami?

Na swojej najnowszej solowej płycie “Tylko i Wyłącznie” TPS atakuje Kękę następującymi wersami: “Uderza im do głowy, pod kopułą się pierdoli, Sprzedał parę płyt i jebany chce się wozić, Poczuł parę groszy, zapomniał o koledze, I na płycie się szczyci, że bez gości, no nie wierzę” (fragment ten pochodzi z utworu “Szczery aż do bólu”).

Co na to Kękę? Nie pozostawił sprawy bez odpowiedzi: “Drogi Wojtku.
1. Nie zapomniał o koledze, a z kolegą wspólnie ustalił, bo rozumiem że to o Pawła.
2.Nie szczyci a stwierdza fakt.

P.S Jak się na lewo i prawo opowiada, że się od kogoś chce ściągać haracz, to się jest “kolegą”? czy nie kolegą. Bo się gubię w tych “zasadach”. Życzę dużo szczęścia w branży muzycznej, czy w jakiej tam obecnie działasz. Nie po to codziennie od ponad roku robię wszystko, żeby już nigdy nie stać pod sklepem i pić wódę na zeszyt, żeby teraz z powrotem do tego świata wracać. Ode mnie to na tyle. Życzę spokojnego życia w otoczeniu serdecznych i oddanych kolegów“.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. W chuj mam tą śmieszna spine mam szacun w chuj do obu bo trochę zrobili dla tej muzyki… słucham obu i to się nie zmieni. Dla Kę szacunek od kodexa wtedy tak naprawdę zacząłem śledzić jego muzykę. A tpsa słucham prawie od początku jego kariery… obaj mają zajebiste style ale w chuj inne od siebie
    .. pozdrowienia dla obu. JEBIE MNIE TO !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ