42424242

Kękę poinformował, iż w preorderze zostało sprzedanych ok. 4 tysięcy CD “Trzecie Rzeczy”

Premiera albumu 16.09.2016r., który ukaże się nakładem Takie Rzeczy Label

Takie Rzeczy Label dało mi cynk że jak do tej pory sprzedaliśmy 4tys. CD <<Trzecie Rzeczy>>” – wyjawił w najnowszym poście radomski raper.

 

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”,Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

PREORDER MOŻNA ZAMÓWIĆ: TUTAJ!

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o Nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka, idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja ( 4mln/ miesiąc wyśwtietleń w YT  )  Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT)

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają m.in  Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba

Na albumie znajduje się 13 starannie wyselekcjonowanych przez Piotrka utworów.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ