45543454

Kobik skomentował pierwsze miejsce Gimpsona na Olisie

O tym wyróżnieniu pisaliśmy na rap-news.eu: SPRAWDŹ!

Polscy jutuberzy powinni wypierdalać od rapu. Pierwsze miejsce na Olisie Gimpera to jest jakiś żart i to nie ma nic wspólnego z hiphopem. Przez wszystkich, którzy kupili tę “płytę” nic się nigdy w Polsce nie zmieni i mam nadzieję, że za kilka lat wy – słuchacze tego dziadostwa będziecie się wstydzić. Miłego wieczoru, pozdrawiam prawdziwych słuchaczy. Nawet edytuję cytując mojego szefa: <<sram na wszystkie wytwórnie co robią biznes na pozerach>>” – komentuje.

Ten typ mi lata kolo chuja, tymbardziej jego zdanie. Nie traktuje go wogole w kategorii rapowej, ani jak kolege po fachu lub konkurenta, na jakiej podstawie mialbym sie z kims takim beefowac i o co :) beef musi miec konretne podstawy, ja tylko wyrazilem swoja opinie i tak tracac za duzo cennego czasu. Pozdrawiam, i ta odpowiedzia koncze jakiekolwiek dyskusje na ten temat” – odpowiedział jednemu ze słuchaczy.

Natomiast poniżej riposta Gimpera:

546trgg

  • Zachowujemy oryginalną pisownię
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. No ale po co ta cała akcja? Poza tym, pierwszy raz słyszę o kimś takim, jak “Kobik”. Gimpera nie oglądam, w zasadzie go nawet nie lubię, więc… Nie widzę sensu, żeby o nim mówić. Ludzie żyjemy w wolnym kraju i każdy może robić co chce i jak chce… Po co się nawzajem krytykować? Nigdy tego nie zrozumiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ