Ależ hitowe wieści pojawiły się od Kobika, który na swoim fanpage poinformował wszystkich o dołączeniu do amerykańskiej wytwórni – No Limit Forever Records!

Czekałem z tą informacją do dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. 2-3 lata temu jakbym to komuś powiedział, nie uwierzyłby nikt. Dzisiaj z ręką na sercu mogę powiedzieć – oficjalnie zasilam szeregi multiplatynowej amerykańskiej wytwórni No Limit Forever Records!!! Niebawem lecą oficjalne informacje. Kolejny raz pokazuję wam, że wystarczy wierzyć w wasze zajawki i w to co robicie. Wilekie dzięki dla Mata Wattsa, wielkie dzięki dla J.Millera, wielkie dzięki dla Mastera P!! To jest właśnie papier. We goin worldwide, i da się kurwa po polsku!!!!! WE D BEST” – źródło: www.facebook.com/KobikBone4cp

No Limit Forever Records to jest to niezależna wytwórnia płytowa działająca od 2010 roku, której właścicielem jest Romeo Miller – amerykański raper, aktor i biznesmen. Wśród wykonawców, którzy znajdują, bądź znajdowali się w wytwórni należą: Master P, Maserati Rome, Silkk the Shocker, Valentino, Black Don, Choppa, D The Business, G5-J, Gangsta, Krazy, Miss Chee, Play Beezy czy BA$O.

Oficjalny kanał na Youtube: No Limit Forever – SPRAWDŹ!

http://rap-news.eu/kobik-malopolscy-bor-records-odsluch-albumu/

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ