Informujemy na rap-news.eu, iż 10. lipca w Warszawie odbędzie się pierwszy koncert Hopsina w Polsce w ramach The Hype 2016. Z tej okazji organizatorzy przygotowali konkurs!

THE HYPE to impreza Open Air organizowana na terenach przynależących do klubu Iskra Pole Mokotowskie w Warszawie, gdzie 10. lipca 2016 roku po raz pierwszy w Polsce wystąpi jeden z najciekawszych i bezkompromisowych raperów młodego pokolenia HOPSIN (USA). Obok niego na scenie zobaczymy również QUEBONAFIDE (PL) i innych wybranych artystów, którzy wpisują się w koncept The Hype!

Bądź na bieżąco – DOŁĄCZ! do wydarzenia na facebooku.

KONKURS!
Pokaż kto ma największy Hype w Polsce! Wydaj singiel i zagraj na jednej scenie z Hopsinem i Quebonafide! 

Co należy zrobić? Zarejestruj się na www.the-hype.pl/konkurs/ zgłoś swój udział i prześlij teledysk.

Jak czytamy na stronie: Na zgłoszenia teledysków czekamy do 30. maja 2016r. Przesłane teledyski zostaną opublikowane na oficjalnym kanale Youtube The Hype: WEJDŹ!

Autor najpopularniejszego teledysku, który uzyska największa ilość wyświetleń i polubień w terminie od 1. do 30. czerwca 2016r., zagra na jednej scenie obok Hopsina i Quebonafide oraz wyda legalny singiel!

*teledysk może być zarejestrowany kamerą, aparatem, telefonem, itd. Technika dowolna. Minimalna jakość 480i, preferowana 720i (HD) Format AVI/MP4/MOV,itd. Czas trwania max 3 min. Plik najłatwiej prześlesz przez www.wetransfer.com
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ