Jetlagz będzie prawdopodobnie w połowie października” – zapowiada reprezentant JWP

19 stycznia br. do sieci trafił pierwszy teledysk zwiastujący zaskakujący wspólny projekt dwóch reprezentantów warszawskiego składu JWP. Kosi i Łajzol pod szyldem Jetlagz wypuścili klip “Bezsens”, gdzie gościnnie możemy usłyszeć młodego zawodnika, jakim jest Żabson (sprawdź!). Czy kolejne single podążą w stronę klimatu pierwszego singla?: “JWP wbrew temu, co ludzie myślą, miało od zawsze romans z muzyką nowocześniejszą. Choćby PCP i ‘Wróg publiczny’ – też znajdziesz tam bity, które wtedy wyprzedzały zajawkę” – mówi Kosi w rozmowie z Popkillerem.

My z Łysolem, od jakiegoś czasu już, znudziliśmy się klasyką – ja kocham klasyczny Hip-Hop i pewnie go będę robił z JWP nie raz – aczkolwiek, jak wiemy, muzyka się zmienia. Nowe tempa mają nowe możliwości. Mi się ciekawiej pod to pisze, bo trochę się wypaliłem pod klasyczne tempa. Pod nowe tempa zauważyłem u siebie duży progres, dużo pracuję, mam po prostu teraz większą frajdę – a chyba kurwa chodzi o to, żeby była frajda z tego wszystkiego” – dodaje, podkreślając, że nowe brzmienia nakręcają go do tworzenia kolejnych utworów, za czym idzie – projektów.

Album Jetlagz planowany jest na koniec br. – na jakim jest obecnie etapie?: “W tym momencie mamy 13 utworów. Jetlagz będzie prawdopodobnie w połowie października. Myślę, że to będzie wypadkowa pomiędzy Chicago, Nowym Jorkiem, Londynem a Warszawą – coś takiego” – dodaje. “Warszawa – bo ja jestem z Warszawy. Londyn – bo Grime, który jest inspirujący. Nowy Jork – bo ciężko wyzbyć się czegoś, co było przez całe życie w sercu“.

Warszawski raper ujawnił, że mogliby ten projekt wypuścić już teraz, lecz chcą go dopracować na 100%, stąd podjęli decyzję, aby na sklepowych półkach pojawił się w ostatnich miesiącach 2017r.: “Mogliśmy tę płytę puścić teraz, ale nagrywamy jeszcze więcej numerów. Chcemy dopracować wszystko, żebyśmy do siebie nie mieli żadnego zarzutu. Dobre klipy, dobrą grafikę, uruchomić stronę internetową, zaplanować koncerty…“.

A Wy jesteście ciekawi kolejnych singli promujących Jetlagz?

Kosi i Łajzol [JWP] o JETLAGZ: „inne tempa, inna dynamika. To nas zajarało”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ