Bilon przywitał nowego reprezentanta Hemp Records i DIIL Gangu!

Kilka dni temu jako pierwsi rozpoczęliśmy temat zmiany wytwórni (info!) przez Kubę Knap i właśnie nasze doniesienia się potwierdziły!

Wytwórnia na której czele stoją ikony warszawskiej sceny – Bilon i Wilku zapowiada mocną ofensywę wydawniczą i właśnie Kuba Knap jest jednym z bohaterów nadchodzących miesięcy.

Rozpoczęło się od wspólnego zdjęcia Bilona i Kuby, które pojawiło się na Instagramie tego pierwszego z dopiskiem: “To jest najlepsze wyjście Człowieniu!” – a dziś na fanpage HEMP REC. został udostępniony materiał video z krótką prezentacją Knapa w szeregach DIIL Gangu: “Sam nigdy bym się nie spodziewał, że będę reprezentował Hemp Records, ale Świat widocznie ma swój plan. Co poradzę, jest jeden Knap, jak jest jeden Hip-Hop, a czego możecie być pewni, to że smażymy kawał soczystego rapu. Aż skwierczy!” – mówi raper jeszcze do niedawna związany z ekipą Alkopoligamii. 

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/hemprecofficial/videos/1556174284422349/” width=”500″ height=”400″ onlyvideo=”1″]

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ