32433242

Nowość od DonGURALesko!

451° Fahrenheita z najnowszego albumu Gurala MAGNUM IGNOTUM (preludium) oprócz mash-upowego video (SPRAWDŹ!) doczekał się też wersji LIVE w ramach serii dSession.

Ważki temat w tych niespokojnych czasach w połączeniu z szalonym beatem Lanka odbił się szerokim echem nie tylko w rapowym środowisku. Teraz na warsztat 451° Fahrenheita wzięli Hood$hitBand nadając mu nowej, nieco bardziej rockowej jakości.

1.02.2015 spłonęła biblioteka Moskiewskiej Akademii Nauk. To symboliczne wydarzenie stało się bezpośrednią inspiracją dla piątego singla z najnowszego albumu donGURALesko MAGNUM IGNOTUM (preludium).

dSessions jest to realizowany przez szczecinian: Karola Zająca, Kamila “Fikisa” Kuklewskiego oraz Piotra “Pelo” Gołdycha projekt, w którym znani raperzy (nie tylko z Polski) wykonują swój wybrany utwór przy akompaniamencie żywych instrumentów. Za aranżacje odpowiadają muzycy z zespołu Hood Shit Band wspierani przez perkusistę zespołu Chorzy Tomasza “Nawrota” Nawrockiego, basistę Michała Krzaka, gitarzystę Wojciecha Grzyla oraz DJ-a Twistera.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ