22 maja we wrocławskim klubie Alibi wystąpił Masta Ace. Headliner przyjechał do Wrocławia w ramach europejskiej trasy, promującej album „The Falling Season”. Razem ze Stricklinem i Marco Polo wykonali prawdziwe show, którym porwali nas w rytm nowojorskich brzmień.

Masta Ace w towarzystwie Stricklina i Marco Polo zaprezentował fragmenty materiały z najnowszej płyty “The Falling Season”, jak również najbardziej popularne numery z całego okresu swojej twórczości. Nie zabrakło wśród nich takich utworów jak: “Take a Walk”, “Beautiful”, “Brooklyn Masala” czy “Good Ol’ Love”. Na scenie na kilka pierwszych minut pojawił się todze – stroju z okładki najnowszej płyty “The Falling Season”. Po koncercie artyści spotkali się z fanami, gdzie podpisywali płyty i pozowali do zdjęć.

Organizatorzy dziękują wszystkim za pozytywną energię, jaka wypełniła klub Alibi w miniony weekend. Wrocław jak zawsze bawił się doskonale. Na stronie organizatora dostępna jest fotorelacja z koncertu.

“Rynek muzyczny zmienia się, corocznie – nawet w mniejszych miastach – przybywa koncertów artystów, reprezentujących najwyższy poziom muzyczny, tak jak odwiedzający już kilkukrotnie Polskę Masta Ace. W wielu przypadkach frekwencja zawsze jest niespodzianką, nauczyliśmy się już tego w branży. W taką muzyczną podróż zawsze chce się wracać i trudno się tym nasycić, nawet jeżeli widzi się występ Masta Ace’a po raz piąty, tak jak ja – mówi Joanna Śmietanka, organizator niedzielnego koncertu. – Muzykę przeżywać można na różne sposoby, czasami Youtube nie wystarcza i z dnia na dzień podejmuje się decyzje o organizacji koncertu. I przychodzi zawsze satysfakcja, w momencie kiedy rozbrzmiewa bit i headliner wchodzi na scenę, a ludzie pod sceną dają się ponieść tej magii… Masta Ace reprezentuje zawsze najwyższy poziom na scenie, co obserwować mogliśmy też wczoraj – mimo zmęczenia podróżą po całej Europie, to było naprawdę wyśmienite show. Powinniśmy uczyć się od niego profesjonalizmu na co dzień, pomimo walki z przeciwnościami losu”.

Krótkie video z koncertu – MASTA ACE x MARCO POLO x STRICKLIN – Good Ol’ Love:

Zdjęcia:

1 (2) 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ