basdtif

www.hiphop.de – czyli największy hip-hopowy portal w Niemczech nazywa polskich raperów “nazistowskimi skurwysynami”.

Mowa o Bastim i Toonym, którzy 12. października wypuścili teledysk zrealizowany do utworu “Europa Umiera”.

14. października jeden z użytkowników Twittera wspomniał o tym numerze, cytując kilka jego fragmentów, następnego dnia portal www.hiphop.de odpowiedział: „Sollen sich kreuzweise ficken, die Nazi Hurenkinder” (w tłumaczeniu: „Niech się walą na krzyż (plecy) nazistowskie skurwysyny”.

 

45trgf

Moi drodzy. Po premierze utworu “Europa Umiera” największy hip-hopowy portal w Niemczech (podkreślam, że niemiecki!) napisał o nas na Twitterze, że jesteśmy… Z resztą przeczytajcie sami. Mam do Was ogromną prośbę. Nie pozostawcie tego bez echa. Udostępniajcie, komentujcie i wyrażajcie swoje zdanie. Tak nie może być! Obiecuję, że przy Waszym wsparciu nie pozostawię tak tej sprawy. Jeśli znajdzie się dobry prawnik, to uważam, że wiele możemy zwojować. Śmieszne, że Niemcy, znając swoją historię, pozwalają sobie pisać takie rzeczy…” – skomentował  zaistniałą sytuację Basti.

Już we wcześniejszych rozmowach Toony przyznał, iż: “Rap scena w Niemczech to 99% muzułmanie” i jest tam jedynym raperem, którzy tworzy dla Chrześcijan” (pełna wypowiedź: TUTAJ!)

Teledysk Basti (ft. Toony) “Europa umiera” możecie obejrzeć na portalu rap-news.eu: WEJDŹ!!!

TELEDYSK: Basti (ft. Toony) – „Europa Umiera”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ