Golin
Golin

Golin, jeden z najlepszych tekściarzy w naszym kraju, prezentuje swój najnowszy album pt. „Miasta Krzywych Wież”.
Za muzyczną stronę albumu odpowiadają Szpalowsky i Trepson, którzy czerpiąc m.in. ze źródeł latynoskiej, włoskiej i azjatyckiej muzyki stworzyli egzotyczne kompozycje, które przeniosą Cię wprost do Miast Krzywych Wież.

Odsłuch płyty:

 

Zamów album: http://34udgs.pl/plyty/60-golin-miasta-krzywych-wiez.html
 Golin – toruński raper, który przez ostatnie lata mieszkał w kilku europejskich krajach. Jest autorem albumu Katakumby (2012) i nominowanym uczestnikiem akcji Popkillera “Młode Wilki 2013”. Jest poliglotą i niestrudzonym podróżnikiem, który odwiedził dotychczas ponad 30 krajów. Jako miłośnik literatury i sztuki, garściami czerpie inspiracje z tygla kulturowego oraz obcych lądów.
“Miasta Krzywych Wież” to najnowszy materiał, w którym Golin zabiera słuchaczy w podróż po kilkunastu krajach na świecie, zgrabnie nawiązując do kultury, literatury i sztuki oraz historii miejsc, o których opowiada. Charakterystyczny styl pisania, błyskotliwość, ogromny wachlarz nawiązań kulturowych oraz momentami pyszałkowata wręcz erudycja, a wszystko to okraszone nienaganną techniką, mogą stanowić nie lada wyzwanie dla przeciętnego słuchacza polskiego rapu.

Na płycie znajdziemy utwory-zagadki opisujące różne miejsca na świecie, mistyczne utwory nawiązujące do starożytnych legend i wierzeń jak i również te będące swoistym  manifestem światopoglądu autora.

Golin – Miasta Krzywych Wież (2016)

 1. To tylko świat (intro)
  2. 6 miejsc
  3. Bilokacja
  4. Św. Spokój
  5. 12 miejsc
  6. Pech vs. Szczęście
  7. 7
  8. Amo
  9. Strong silent type
  10. 18 miejsc
  11. Stara Synagoga

 

Rap: Golin

Produkcja: Szpalowsky (1-6, 8-11), Trepson (7)

Cuty: DJ Te (2, 7, 9)

Mix i mastering: Nawiedzony Dom

Efekty wokalne: Jakub Bryndal

Szata graficzna: Patryk Machol

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ