Nowe jury konkursu ŻywyRap?: „zmiany często są dobre” – odparł Bilon

Trzecia część jest w przygotowaniu. Nie mogę jeszcze oficjalnie powiedzieć, kiedy dokładnie wystartują castingi, ale szykuję się do tego, aby ożywić ŻywyRap” – zapowiada Bilon w rozmowie z Wujkiem Samo Zło dla „Rap Bajery„.

Czy w składzie jurorskim szykują nam się zmiany?: „zmiany często są dobre. Tak jak w chińskiej filozofii – coś odchodzi starego, żeby coś mogło przyjść nowego, lepszego tak naprawdę” – mówi reprezentant Hemp Gru.

Pierwszą edycję zdominowała ekipa Centrum Strona oraz Korki – co z nimi?: „Z Korkim trochę nie wyszło, były jakieś niuanse, które wpłynęły na to, że nie udało nam się dogadać, tak jak planowaliśmy. Centrum Strona? Co z ich projektem, tego nie wiem„.

Drugą wygrał TMS, który jest już w trakcie promocji swojego debiutanckiego solowego albumu „Oddech”. Oficjalna premiera nastąpi już 12 maja br. Teledysk zrealizowany do tytułowego utworu znajdziecie na rap-news.eu: sprawdź!!! – preorder albumu: tutaj!!!: jednak muzyka to nie hamburgery, które można szybko zrobić, zapakować i wypchnąć za okienko – tylko to jest sztuka, która potrzebuje czasu na odpowiednie nabranie kształtów. TMS pracował trochę nad materiałem, na początku nie wiedział, jak się do tego zabrać. Trochę miał kłopoty z pisaniem, ale kiedy wszedł w rytm to poszło mu to sprawnie” – opowiada szef wytwórni Hemp Records.

Kolejny sezon Żywego Rapu rozpocznie się prawdopodobnie w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Czekacie?

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ