Na stronie internetowej www.teatrslaski.art.pl możemy przeczytać następującą informację: Ponad 20 muzyków na jednej scenie, wyjątkowi goście spoza rapowego świata, niepowtarzalna teatralna oprawa i charakter akustycznego koncertu.

Ten pomysł narodził się już w sierpniu 2015 r. Po kilku miesiącach planowania, dogadywania szczegółów, szukania sposobu i odpowiedniej formy, wreszcie możemy oficjalnie potwierdzić wszystkie informacje dotyczące katowickiego wydarzenia. „Opowiem Wam moją historię. MIUOSH AKUSTYCZNIE” to pierwsze takie wydarzenie w kraju. Ponad 20 muzyków na jednej scenie, wyjątkowi goście spoza rapowego świata, niepowtarzalna teatralna oprawa i charakter akustycznego koncertu, za którego reżyserię odpowiadają Dariusz Chojnacki oraz Raspazjan – tego możemy spodziewać się po dwóch wieczorach zaplanowanych na 20 i 21 marca 2016 roku w Teatrze Śląskim w Katowicach. Miuosh tym razem planuje pokazać nam dużą część swojego świata, zabrać nas w podróż po swoich okolicach, wspomnieniach i myślach, doprawiając to wszystko akustycznymi wersjami najważniejszych utworów w jego dorobku. Duża Scena na dużą dawkę muzycznych emocji.

KONCERTY: 20 i 21 marca, godz. 20.00, Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, Duża Scena
SPRZEDAŻ BILETÓW: od 22 stycznia 2016 r. od godz. 10.00 (kasa biletowa Teatru Śląskiego, Rynek 10 oraz sprzedaż on-line www.teatrslaski.art.pl)
CENY BILETÓW: 60 i 80 zł

Facebook Comments