Ekipa Stoprocent komentuje sprawę Matiaxa, który postanowił zrezygnować z realizacji wspólnego utworu z warszawską ekipą JWP

Oto oświadczenie: “Przy każdej edycji Stoprocent Pompuj Rap ludzie dzielą się na zadowolonych i zawiedzionych – zarówno spośród słuchaczy, jak i samych biorących udział. Za wszystkimi konkursami jest tak samo – poczynając od Oscara, kończąc na lokalnych wydarzeniach. Dlatego też daliśmy możliwość głosowania internautom, którzy decydują o nagrodzie publiczności. Każdy z 10 kandydatów miał według nas potencjał. Jednak w tej edycji pierwszy raz zdarzyła się sytuacja, gdy zwycięzca II etapu ugiął się pod naporem internetowej nienawiści i “oddał pas”. Z powodu rezygnacji MATIAXA wygrywa BAMBO, który jako drugi dostał najwięcej głosów” (źródło: www.facebook.com/PrawdziweStoprocent)

Komentarz Matiaxa, dotyczący rezygnacji:Na wstępie chciałbym wam serdecznie podziękować za to, że głosowaliście na mnie,wspieracie mnie i uzbieraliście aż 1500 głosów – dla mnie to super dużo i serio wam dziękuję. Przez to widzę, że mam dla kogo robić muzę i że chcecie mi pomóc – WE MADE IT! Druga sprawa: Odrzucam propozycje nagrania z JWP (choć wygrałem konkurs) – nie bawię się w opcje “zwrotka za konkurs” – jedyna opcja kiedy mógłbym się im dograć z czystym sumieniem to GDY chłopaki by się odezwali do mnie i propsowali mnie za kawałki. Od zawsze mówię wam, że nie chce byście mnie w jakikolwiek sposób kategoryzowali, ja nie chce być kojarzony Z RAPEM, HIP HOP KULTURĄ; bo tak to ja się mogłem zachowywać jak miałem 14 lat i mama dawała pieniążki na wszystko – robię muzykę, a jak sobie to nazwiecie to już wasza sprawa, jak chce to zaśpiewam, jak chcesz to sobie pokrzyczę rapowo. Jako że w pełni zdaje sobie sprawę, że tam było dużo lepszych raperów ode mnie, którzy bawią się w szybkość na bicie i przyśpieszenia, ew. przekaz – którym należy się wygrana. W mojej muzyce chodzi o brzmienie oraz emocje(żebyś bez tekstu mógł wiedzieć co czułem) i o to żeby bujała, ludzie w Polsce chcą totalnie czego innego, więc nie widzę sensu, ażeby bawić się w dogrywanie zwrotki i wbijanie się w FANBEJS który nie chce tego słuchać. Stoprocent – Bardzo mocno szanuję tak samo jak JWP; na waszej muzyce wyrosłem, aczkolwiek po prostu czuję, że jeśli CHODZI O RAP to powinniście dać szanse KORKOWI – on jest bardziej rapowy niż ja. Tym zdaniem oficjalnie PRZEKAZUJĘ MU MÓJ ZWYCIĘSKI PAS (mimo, że Korek nie chciał abym to robił, bo to nie na jego ambicje, brać pas po kimś skoro konkursu nie wygrał – to dalej nalegam). JWP mam nadzieje, że kiedyś nagramy – jak spodoba wam się moja muza ;) (zachęcam do sprawdzenia czego innego niż zwrotka na freestyleu na pompuj rap ;)) Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym ;)

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ